zadzwoń

Darmowa wysyłka

na terenie kraju

zadzwoń

Sklep Warszawa

(22) 723 90 93

zadzwoń

Sklep Otwock

(22) 779 21 60

zadzwoń

14 dni na zwrot

nietrafionych zakupów

Fotelik samochodowy BabySafe Collie Fotelik samochodowy BabySafe Collie
Producent: Baby Safe
799,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy BabySafe Corgi Fotelik samochodowy BabySafe Corgi
Producent: Baby Safe
999,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy BabySafe Corso Fotelik samochodowy BabySafe Corso
Producent: Baby Safe
899,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy BabySafe Husky Fotelik samochodowy BabySafe Husky
Producent: Baby Safe
499,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Graco Nautilus Fotelik samochodowy Graco Nautilus
Producent: Graco
659,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Graco Nautilus Elite Fotelik samochodowy Graco Nautilus Elite
Producent: Graco
759,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Joie Bold Fotelik samochodowy Joie Bold
Producent: Joie
949,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Joie Elevate Fotelik samochodowy Joie Elevate
Producent: Joie
399,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Joie Fortifi Fotelik samochodowy Joie Fortifi
Producent: Joie
729,00 zł
szt.
  • nowość
Fotelik samochodowy Nuna Myti Fotelik samochodowy Nuna Myti
Producent: Nuna
1 299,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Poled Y-Fix 110 Pro Fotelik samochodowy Poled Y-Fix 110 Pro
Producent: Poled
1 349,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova IS Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova IS
Producent: Recaro
1 096,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Recaro Tian Core Fotelik samochodowy Recaro Tian Core
Producent: Recaro
1 096,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Recaro Tian Elite Fotelik samochodowy Recaro Tian Elite
Producent: Recaro
1 296,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Renolux Olymp Fotelik samochodowy Renolux Olymp
Producent: Renolux
1 249,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Diono Orcas NXT Fix Fotelik samochodowy Diono Orcas NXT Fix
Producent: Diono
999,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Espiro Kappa Fotelik samochodowy Espiro Kappa
Producent: Espiro
529,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Maxi Cosi Titan Fotelik samochodowy Maxi Cosi Titan
Producent: Maxi Cosi
1 049,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Maxi Cosi Titan Pro Fotelik samochodowy Maxi Cosi Titan Pro
Producent: Maxi Cosi
1 459,00 zł
szt.
Fotelik samochodowy Recaro Young Sport Hero Fotelik samochodowy Recaro Young Sport Hero
Producent: Recaro
996,00 zł
szt.

Nie od dziś wiadomo, że fotelik samochodowy jest absolutnie podstawowym wyposażeniem dziecięcym, w które musi zaopatrzyć się każdy rodzic. Na rynku istnieje wiele wspaniałych modeli, ale jak wybrać najlepszy i najbezpieczniejszy z nich? Przedstawiamy szerokie portfolio fotelików, dzięki którym zapewnicie Państwo swojemu dziecko bezpieczeństwo, na które zasługuje. Oferujemy między innymi foteliki samochodowe 9-36 obrotowe i z funkcją spania. Produkty, które Państwa znajdą w naszym sklepie, mają atesty i niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, a tym samym spełniają wszystkie standardy, aby każde dziecko czuło się komfortowo w czasie jazdy. Szerokie portfolio odpowiada na wszelkie wymagania naszych klientów, a dzięki temu każdy z nich znajdzie foteliki samochodowe 9-36 kg, które spełniają jego oczekiwania zarówno w kwestii wykonania, jak i ceny. Z naszymi fotelikami wybierzcie Państwo bezpieczeństwo Waszego dziecka i postawcie na wyposażenie, dzięki któremu każda trasa minie mu szybko i przyjemnie.

Jak wybrać idealny fotelik dla dziecka?

Przy wyborze odpowiedniego fotelika bardzo ważne jest, aby dopasować go do samochodu, który Państwo posiadają. Warto najpierw zmierzyć czy fotelik zmieści się do środka, zwłaszcza wtedy, gdy cała rodzina będzie w samochodzie w komplecie. Dodatkowo ważne jest, aby montaż fotelika nie zajmował zbyt dużo czasu, co czasami może okazać się problematyczne. Warto także zwrócić uwagę na to, aby wkładanie i wyjmowanie fotelika z samochodu szło sprawnie, bez większych problemów. Dodatkowo zalecamy także sprawdzić, czy gdy dziecko będzie umieszczone w foteliku, jego nogi będą się bez problemu mieścić za oparciem, zarówno jeśli fotelik umieszczony jest tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy - komfort dziecka jest bardzo ważny. Jak sami Państwo widzicie, jest wiele czynników, które wpływają na to, że rodzice decydują się na konkretne foteliki samochodowe 9-36 kg. Zalecamy przeanalizować każdy z nich i wybrać model idealny dla dziecka.

Bezpieczeństwo dziecka jest dla nas najważniejsze

Aby zapewnić każdemu dziecku jak największe bezpieczeństwo, foteliki samochodowe 9-36 kg dostępne w naszym sklepie zostały poddane testom ADAC. W czasie badania sprawdzanych jest kilka czynników, jak testy zderzeniowe, użytkowość czy ergonomiczność. Jeżeli chociaż jeden z tych aspektów wypadnie źle, fotelik nie przechodzi testu. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ producenci chcą mieć 100% pewność, że foteliki samochodowe 9-36 kg są bezpieczne i spełniają swoją funkcję. Sytuacja na drogach cały czas się zmienia, zmienia się także technologia zastosowana w pojazdach, a tym samym mogą pojawić się nowe zagrożenia. Testy ADAC pozwalają przystosować foteliki do obowiązujących warunków, a Państwo jako rodzice nie musicie się niczego obawiać. Każde dziecko zasługuje na wszystko, co najlepsze.

Czym jest RWF?

RWF oznacza Rear Way Facing, czyli fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy. Jak pokazują badania, są one aż pięciokrotnie bezpieczniejsze od tych montowanych przodem. W przypadku kolizji obudowa fotelika działa jak tarcza ochronna, a tym samym chroni dziecko całą swoją masą. Najczęściej zalecane są dla maluchów do około 5 czy 6 roku życia. Foteliki samochodowe 9-36 kg RWE to najwyższy poziom bezpieczeństwa, który możecie Państwo zapewnić swojemu dziecku. Istnieje mit, który mówi, że tego typu foteliki mieszczą się tylko w dużych samochodach typu SUV. Tak jak w przypadku każdego innego fotelika przed jego zakupem należy go zmierzyć i upewnić się, że pasuje do auta. W wielu przypadkach nie ma żadnych problemów z zamontowaniem go nawet w mniejszych modelach. Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku wszystko, co najlepsze, ale także najbezpieczniejsze. Właśnie dlatego foteliki samochodowe 9-36 kg w wersji RWF to opcja, w którą warto zainwestować. Liczy się przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo dziecka. W ofercie posiadamy fotelik samochodowy 9-36kg w tym takich producentów jak Maxi Cosi czy też Britax Romer.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl