zadzwoń

Darmowa wysyłka

na terenie kraju

zadzwoń

Sklep Warszawa

(22) 723 90 93

zadzwoń

Sklep Otwock

(22) 779 21 60

zadzwoń

14 dni na zwrot

nietrafionych zakupów

ZWROTY

Klient ma prawo zwrócić zakupiony w sklepie towar do 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki na zasadach opisanych w ustawie z 2 III 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.)
Wypełnij formularz zwrotu, wydrukuj go i dołącz do paczki wraz z oryginalnym dowodem zakupu. Paczkę pocztową lub kurierską wyślij na nasz adres:


Sklep Dzidziuś 
ul. Kołłątaja 89A
05-402 Otwock


Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub usługą “e-przesyłka”.
Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który nie nosi widocznych śladów eksploatacji wykraczających poza zwykły zarząd (możliwości zapoznania się z przedmiotem). Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, przygotujemy (w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych) korektę paragonu/faktury, a Ty otrzymasz przelew na konto podane w wypełnionym przez Ciebie formularzu.
Jeżeli wysyłasz do nas paczkę za pośrednictwem Poczty Polskiej zachowaj dowód nadania przesyłki – będzie to podstawą Twojej reklamacji w przypadku zaginięcia paczki.

 

REKLAMACJE

Zgodnie z przepisami masz prawo do reklamacji nabytego towaru.
Wypełnij formularz reklamacyjny, wydrukuj go i dołącz do paczki wraz z oryginalnym dowodem zakupu. Paczkę pocztową lub kurierską wyślij na nasz adres:


Sklep Dzidziuś 
ul. Kołłątaja 89A
05-402 Otwock


Po otrzymaniu przesyłki otrzymasz od nas mail potwierdzający jej odbiór.
W ciągu 14 dni kalendarzowych reklamacja zostanie rozpatrzona.
W przypadku uzasadnionej reklamacji, sklep zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.
Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.
Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji.
Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z ustawą z 27 VI 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).
Sklep nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl