zadzwoń

Darmowa wysyłka

na terenie kraju

zadzwoń

Sklep Warszawa

(22) 723 90 93

zadzwoń

Sklep Otwock

(22) 779 21 60

zadzwoń

14 dni na zwrot

nietrafionych zakupów

ZWROTY

 

Prawo odstąpienia od umowy

 

Zgodnie z ustawą o ochronie konsumentów, mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu towaru w sklepie internetowym dzidzius.com, w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towaru do Państwa, bez podania przyczyny odstąpienia od umowy.

 Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towaru,  poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z w przykładowego wzoru formularza odstąpienia od umowy formularz zwrotu, jednak nie jest to obowiązkowe. Dane korespondencyjne znajdują się w zakładce Kontakt sklepu internetowego dzidziuś.com

W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy zakupu w sklepie internetowym dzidziuś.com i poinformowaniu nas o tej decyzji, prosimy o spakowanie towaru do zwrotu i dołączenie do paczki oryginalnego dowodu zakupu. Paczkę pocztową lub kurierską prosimy wysłać na nasz adres:

Sklep Dzidziuś 
ul. Kołłątaja 89A
05-402 Otwock

Nie poniosą Państwo żadnych kosztów zwrotu towaru!!! – koszty przesyłki zwrotnej bierzemy na siebie 😊.
Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który nie nosi widocznych śladów eksploatacji wykraczających poza zwykły zarząd (możliwości zapoznania się z przedmiotem).

 Skutki odstąpienia od umowy

 

Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej od Państwa, niezwłocznie zwrócimy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 

REKLAMACJE

W przypadku stwierdzenia przez Państwo wady przedmiotu zakupionego w sklepie dzidziuś.com, mają Państwo prawo do złożenia reklamacji z tytułu rękojmi (na podstawie odpowiednich przepisów kodeksu cywilnego) lub gwarancji. Reklamację mogą państwo złożyć na przykładowym formularzu reklamacyjnym (formularz reklamacyjny), albo na innym, dowolnym formularzu. Na zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy o wskazanie ujawnionych wad produktu oraz okoliczności i czasu ich odkrycia. Prosimy również o dołączenie kopii oryginalnego dowodu zakupu.  Dane korespondencyjne do przesłania zgłoszenia reklamacyjnego znajdują się w zakładce Kontakt sklepu internetowego dzidziuś.com.

Odpowiedzialność sklepu internetowego dzidziuś.com z tytułu rękojmi wynosi 2 lata od daty dostarczenia zakupionego przedmiotu do Państwa.

Dzidzius.com jest zobowiązany odpowiedzieć w ciągu 14 dni roboczych na Państwa zgłoszenie reklamacyjne

Na podstawię rękojmi mogą Państwo skorzystać z jednego z poniższych uprawnień:

  1. Żądanie zwrotu pieniędzy
  2. Żądanie obniżenia ceny
  3. Żądanie wymiany
  4. Żądanie naprawy

Wszelkie koszty związane z reklamacją na podstawie rękojmi ponosi sprzedawca prowadzący sklep internetowy dzidzius.com. 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl