zadzwoń

Darmowa wysyłka

na terenie kraju

zadzwoń

Sklep Warszawa

(22) 723 90 93

zadzwoń

Sklep Otwock

(22) 779 21 60

zadzwoń

14 dni na zwrot

nietrafionych zakupów

Producent

Cena

    od 1000 do 5000

Dostawka Lascal BuggyBoard Maxi Dostawka Lascal BuggyBoard Maxi
Producent: Lascal
329,00 zł
szt.
Dostawka Lascal BuggyBoard Maxi+ Dostawka Lascal BuggyBoard Maxi+
Producent: Lascal
579,00 zł
szt.
Dostawka Lascal BuggyBoard Mini Dostawka Lascal BuggyBoard Mini
Producent: Lascal
299,00 zł
szt.

Uwielbiacie aktywne spędzanie czasu ze swoimi pociechami? Jeśli tak, to jednym z przydatnych akcesoriów z pewnością jest dostawka do wózka dziecięcego dostępna w sklepie internetowym Dzidzius.com. Korzystając z niej, możecie w prosty sposób przewozić dziecko w stojącej pozycji, co pozwoli na dłuższe spacerowanie w rodzinnym gronie. Jednocześnie ułatwicie sobie zwinne poruszanie się w różnych warunkach terenowych. Dostawki do wózka szczególnie przydatne są dla rodziców dwójki rodzeństwa, gdyż ich użytkowanie ułatwia starszemu szkrabowi dotrzymanie kroku temu młodszemu. Jednocześnie w przypadku zmęczenia po drodze, z łatwością przetransportujecie go do końca trasy. W ten sposób zyskacie jeszcze większą przyjemność z codziennych wypadów. Aktualnie w naszej bogatej ofercie znajdziecie kilka, zróżnicowanych modeli dostawek, dzięki czemu bez problemu dobierzecie odpowiedni produkt do indywidualnych potrzeb.

Poznajcie największe zalety dostawek do wózków!

Istnieje wiele powodów, dla których warto zaopatrzyć się w dostawkę do wózka. Przede wszystkim są to praktyczne akcesoria pomagające rodzicom w codziennej opiece nad dziećmi. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie ich podczas spacerowania z dwójką rodzeństwa w przestrzeni miejskiej. W takim przypadku młodsze z nich pozostanie w gondoli, zaś starsze będzie podróżować na dostawce. W ten sposób dużo łatwiej upilnujecie je podczas przechodzenia przez ulicę lub podróżowania transportem miejskim - autobusem  czy tramwajem. Kolejną zaletą tego rozwiązania to możliwość sprawnego przemieszczania. Jeśli Wasza pociecha ma problem, aby nadążyć za Wami, wystarczy postawić ją na platformie, dzięki czemu bez problemu zdążycie na wizytę do lekarza lub do sklepu przed zamknięciem. Jednocześnie dostawki do wózków świetnie sprawdzą się w momencie, kiedy maluszka dopadnie zmęczenie.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie dostawki do wózka?

Kupując dostawkę do wózka, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów mających wpływ na bezpieczeństwo i walory użytkowe produktu. Jedną z ważnych kwestii z pewnością jest limit wagi. Każdy model ma to dokładnie sprecyzowane, dlatego przed dokonaniem zakupu, należy zawsze sprawdzić, czy dany produkt spełnia podstawowe wymagania. W przypadku spacerów po zróżnicowanym terenie duże znaczenie mają koła. Większość dostawek świetnie sprawdzi się w miejskich warunkach, gdyż są dostosowane do płaskiej nawierzchni, jednak w przypadku nierównego podłoża najlepiej zainwestować w mocniejsze koła i dobre zawieszenie. Poza tym należy uwzględnić też wielkość platformy i jej wykonanie. Wierzchnia część z pewnością powinna mieć antypoślizgową powierzchnię.

Dostawka do wózka - z siedziskiem czy bez?

Jednym z częstych dylematów rodziców jest to, co sprawdzi się lepiej - dostawka do wózka z siedziskiem, czy też bez przeznaczona do użytkowania na stojąco. W rzeczywistości jednak wcale nie trzeba wybierać pomiędzy tymi rozwiązaniami. Aktualnie na rynku dostępne są uniwersalne platformy, z których można korzystać klasycznie lub na siedząco. Dzięki temu Twoja pociecha odpocznie sobie w każdej chwili, kiedy będzie tego potrzebować. Zwykle są to zwyczajne dostawki z miejscem stojącym, które szybko przekształcicie w siedzisko, montując składane siodełko. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich wariantów dostępnych w sklepie internetowym Dzidzius.com.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl