zadzwoń

Darmowa wysyłka

na terenie kraju

zadzwoń

Sklep Warszawa

(22) 723 90 93

zadzwoń

Sklep Otwock

(22) 779 21 60

zadzwoń

14 dni na zwrot

nietrafionych zakupów

Cena

    od 1000 do 5000

Dzieci, które wyrosły z pierwszego fotelika-kołyski bardzo często przesiadają się w fotelik samochodowy 9-25 kg, czyli fotelik, który posłuży im do około 5-6 roku życia. Jest to rozwiązanie dość ekonomiczne, ponieważ jest to łączona grupa wagowa. Oczywiście czołowi producenci zadbali o to, by tego typu fotelik dla dziecka był nie tylko ekonomiczny, ale przede wszystkim maksymalnie bezpieczny i komfortowy.

Fotelik samochodowy 9-25 kg należy do łączonej grupy fotelików samochodowych, które bardzo chętnie wybierane są, gdy dziecko wyrośnie w fotelika dla noworodka (np. z zestawu 3w1). W foteliku samochodowym z tej grupy wagowej dziecko może jeździć od około 9 miesiąca życia do ukończenia 5-6 roku życia. Foteliki dziecięce tego typu zwykle wyposażone są we wkładkę redukcyjną, która przeznaczona jest to przewożenia dzieci młodszych w bezpieczny i komfortowy dla nich sposób.

Fotelik dla dziecka, który będzie bezpieczny

Dostępne na rynku foteliki samochodowe 9-25 kg mogą być montowane tyłem i przodem do kierunku jazdy. Dziecko, które nie ukończyło 15 miesiąca życia ma obowiązek jeździć tyłem do kierunku jazdy, jednak warto wybrać taki fotelik samochodowy 9-25 kg, który umożliwia jak najdłuższe przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy, ponieważ jest to pozycja najbezpieczniejsza w przypadku ewentualnej kolizji bocznej. O bezpieczeństwo dziecka w foteliku dziecięcym z tej kategorii wiekowej dbają zwykle 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Warto zwrócić uwagę również na system ochrony bocznej, a także na regulację wysokości pasów i zagłówka oraz na regulację pochylenia oparcia (np. do pozycji do spania).

Fotelik samochodowy dla dziecka? Warszawa – sklep Dzidziuś!

Zapraszamy do sklepu Dzidziuś w Warszawie, gdzie chętnie pomożemy dobrać odpowiedni fotelik samochodowy 9-25 kg. W naszej ofercie znajdują się zarówno foteliki samochodowe 9-25 kg montowane w samochodzie za pomocą wygodnego i bezpiecznego systemu ISOFIX, jak i foteliki z tej grupy, które montuje się w samochodzie za pomocą pasów bezpieczeństwa. Stawiamy na wiodących na rynku producentów, których foteliki samochdowe doskonale wypadają w testach zderzeniowych i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, a przy tym są komfortowe dla dziecka i wygodne w obsłudze dla rodzica.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl