zadzwoń

Darmowa wysyłka

na terenie kraju

zadzwoń

Sklep Warszawa

(22) 723 90 93

zadzwoń

Sklep Otwock

(22) 779 21 60

zadzwoń

14 dni na zwrot

nietrafionych zakupów

Foteliki samochodowe rehabilitacyjne

Fotelik jest absolutnie podstawowym elementem wyposażenia rodziców spodziewających się dziecka. Obecnie rynek oferuje wiele modeli idealnie dopasowanych względem wagi i wzrostu malucha. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy rodzice potrzebuję sprzętu, który będzie odpowiedni przy pewnych schorzeniach ich dziecka. Takim produktem jest fotelik samochodowy rehabilitacyjny, który sprawi, że każde dziecko będzie całkowite bezpieczne w trakcie jazdy, a jego ciało odpowiednio usztywnione. Te wyjątkowe foteliki polecane przez specjalistów pomogą Państwa dziecku zachować prawidłową postawę, nie pogłębiając jego urazu. To zdecydowanie sprzęt, na który zasługuje każde dziecko.

Czym jest fotelik rehabilitacyjny?

Fotelik samochodowy rehabilitacyjny to model, który został zaprojektowany z myślą o dzieciach niepełnosprawnych lub posiadających różnego rodzaju jednostki chorobowe. Zaliczymy do nich m.in. dziecięce porażenie mózgowe, zespół obniżonego napięcia mięśniowego o nieustalonej przyczynie, czy dystrofia mięśni itd. Utrzymują prawidłową postawę dziecka, a także chronią je przed ewentualnymi skutkami kolizji, aby podczas całej podróży czuło się bezpiecznie i komfortowo. Dodatkowo mają 5-punktowy pas zabezpieczający, aby w żadnej sytuacji dziecko z niego nie wypadło. To jeszcze nie wszystko. Foteliki samochodowe rehabilitacyjne mają zaawansowany System Ochrony Bocznej ASP, dzięki któremu całe ciało dziecka jest doskonale zabezpieczone podczas podróży.

Jak dobrać idealny fotelik?

Wybór odpowiedniego fotelika może przyprawić o zawrót głowy, ale dzięki naszym poradom, z łatwością znajdziecie ten, który będzie dla Państwa dziecka odpowiedni. W przypadku fotelika samochodowego rehabilitacyjnego przede wszystkim ważne jest to, aby odpowiadał na potrzeby związane ze schorzeniem dziecka. W dalszej części należy wziąć pod uwagę wymiary siedziska względem samochodu. Fotelik musi bez problemu nie tylko się w nim mieścić, ale także być odpowiedniej wielkości wtedy, gdy cała rodzina znajduje się w samochodzie w komplecie. Dodatkowo zalecamy także zwrócić uwagę na to, aby po włożeniu dziecka do fotelika, miało ono wystarczająco dużo miejsca na nogi, dzięki czemu będzie czuło się komfortowo przez całą drogę. Wszystkie te powyżej wymienione czynniki pozwolą Państwu wybrać idealny fotelik rehabilitacyjny, przystosowany do potrzeb malucha. A wybór odpowiednich fotelików rehabilitacyjnych jest kluczowy dla zdrowia dziecka.

Wybór odpowiedniego fotelika nie jest rzeczą łatwą, ale w naszym sklepie dzidzius.pl oferujemy szeroki wybór produktów, wśród których znajdują się także foteliki samochodowe rehabilitacyjne. To najwyższa jakość, która zapewni dziecku komfort jazdy oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, aby każda podróż mijała mu przyjemnie. Nie warto zastanawiać się dłużej. Zalecamy już dziś wybrać wyjątkowe modele, dzięki którym Państwa pociecha będzie lubiła jazdę samochodem jeszcze bardziej. W naszym sklepie posiadamy naprawdę bogaty wybór fotelików rehabilitacyjnych.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl