zadzwoń

Darmowa wysyłka

na terenie kraju

zadzwoń

Sklep Warszawa

(22) 723 90 93

zadzwoń

Sklep Otwock

(22) 779 21 60

zadzwoń

14 dni na zwrot

nietrafionych zakupów

Eksperci sklepu Dzidziuś doradzą

 
W branży artykułów dla dzieci działamy już 20 lat. Wyposażyliśmy w foteliki samochodowe tysiące dzieci naszych klientów. Jednak w trosce o bezpieczeństwo, *cały czas szkolimy się i podnosimy nasze kwalifikacje*. Wymagania dotyczące standardów bezpieczeństwa fotelików samochodowych są coraz większe. Aby im sprostać, najlepsi producenci cały czas pracują nad nowymi rozwiązaniami, a my szkolimy się, żeby jak najlepiej przekazać naszym klientom jak prawidłowo dobrać fotelik i zamontować go w samochodzie.
 
Chcemy, aby nasi klienci świadomie podejmowali decyzję dotyczącą wyboru fotelika dla swojej pociechy. Dlatego w naszych sklepach stacjonarnych oferujemy *darmowy dobór fotelika* do samochodu i do wzrostu i wagi dziecka. Pokażemy Państwu jak bezpiecznie montować w samochodzie różne modele fotelików, a Państwo wybiorą najbardziej odpowiadający wam model.
 
Klientom sklepu internetowego, którzy nie mogą do nas przyjechać, odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące fotelika dla dziecka, niezależnie od tego, czy zwrócą się do nas za pośrednictwem e-maila, przez telefon, czy Messenger.
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl