zadzwoń

Darmowa wysyłka

na terenie kraju

zadzwoń

Sklep Warszawa

(22) 723 90 93

zadzwoń

Sklep Otwock

(22) 779 21 60

zadzwoń

14 dni na zwrot

nietrafionych zakupów

Cena

    od 1000 do 5000

Pragniecie zaopatrzyć się w praktyczne akcesoria, które ułatwią codzienną opiekę nad dzieckiem? Jeśli tak, to świetnym pomysłem są adaptery do fotelików samochodowych dostępne w sklepie internetowym Dzidzius.com. To drobne, ale za to wyjątkowo ważne elementy zapewniające bezpieczny i w pełni stabilny montaż fotelika. Obecnie sięga po nie niemal każdy zmotoryzowany rodzic, aby zapewnić jeszcze lepszą ochronę maluszka. Szczególnie przydatne będą w przypadku wózków dziecięcych 3w1, gdyż pozwolą całkowicie bezproblemowo przymocować siedzisko do ramy stelaża, a tym samym łatwo korzystać ze wszystkich elementów zestawu. Adapter do fotelika występuje w formie niewielkiej nakładki z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jego działanie oparte jest na prostym mechanizmie umożliwiającym wpinanie części konstrukcji za jednym kliknięciem. W ofercie dostępne mamy propozycje przystosowane do konkretnych modeli lub uniwersalne pasujące do różnych siedzisk.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w adapter do fotelika?

Adapter do fotelika samochodowego to dość niepozorny element. Mimo niewielkiego rozmiaru stanowi ważny element odpowiedzialny za trwałe i solidne połączenie elementów zestawu 3w1. Przede wszystkim umożliwia łatwe dopasowanie siedziska do stelaża wózka. Dzięki temu w zaledwie kilku ruchach zamienisz go w tradycyjną gondolę, nawet w przypadku, kiedy dziecko zaśnie w trakcie podróży. Znacznie skraca to czas poświęcony na przenoszenie maluszka do pojazdu lub poza niego. Wszystkie adaptery do fotelików dostępne w naszym asortymencie zostały wykonane z trwałych i wyjątkowo wytrzymałych tworzyw, gwarantujących niezawodność, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Pochodzą one ze sprawdzonych źródeł, co sprawia, że są bezpieczne w kontakcie z najmłodszymi pasażerami.

Na co zwrócić uwagę, wybierając adaptery do fotelików?

Przy wyborze odpowiedniego adaptera do fotelika samochodowego warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, mających wpływ na użyteczność tego elementu. Choć znacząco zwiększają funkcjonalność, to należy też pamiętać, aby dobierać je z rozwagą. Czasami najlepszą opcją jest całkowita rezygnacja z uniwersalnych modeli oraz zakup akcesoriów dedykowanych pod konkretny fotelik lub wózek. W innym przypadku może okazać się, że nie spełnia oczekiwań rodziców, a także powoduje niebezpieczeństwo czy uczucie dyskomfortu u dziecka. Kupując jeden z tych produktów, należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na kompatybilność adaptera z fotelikiem czy wózkiem. Dzięki temu zapewnisz świetnie dopasowanie siedziska do stelaża. Duże znaczenie ma też materiał wykonania, trwałość i odporność na obciążenia, gdyż od tego zależy głównie żywotność.

Bezpieczny transport w każdych warunkach

Jeśli chcecie zadbać o maksymalne bezpieczeństwo swojego maluszka, świetnym rozwiązaniem są adaptery do fotelików. Te drobne elementy pozwalają łatwo zmieniać środek transportu swojej pociechy bez konieczności wybudzania ze snu. Wyposażono je w specjalne, starannie zaprojektowane wpięcia po obu stronach, które zostały w pełni przetestowane. Dzięki temu gwarantują maksymalną ochronę dziecka bez względu na panujące warunki. Umiejętnie dobrany adapter do fotelika powinien mieć odpowiednie zabezpieczenia eliminujące ryzyko przypadkowego wypięcia siedziska ze stelażu wózka.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl