zadzwoń

Darmowa wysyłka

na terenie kraju

zadzwoń

Sklep Warszawa

(22) 723 90 93

zadzwoń

Sklep Otwock

(22) 779 21 60

zadzwoń

14 dni na zwrot

nietrafionych zakupów

Baby Safe

Baby Safe jest znaną i cenioną na polskim rynku marką fotelików samochodowych, a także akcesoriów do fotelików, które stanowią gwarancję komfortowego i jednocześnie bezpiecznego przewożenia dzieci. Każdy fotelik Baby Safe zachwyca rodziców swoją wysoką jakością i ciekawym designem. Produkty Baby Safe to ponadto połączenie najwyższej technologii produkcji z niezwykłą funkcjonalnością.

Baby Safe

 

Fotelik Baby Safe – jakość i bezpieczeństwo

Celem marki Baby Safe jest zapewnienie dzieciom maksymalnego bezpieczeństwa i najwyższego komfortu podczas podróży – każdy fotelik Baby Safe z pewnością nawiązuje do głównych założeń producenta. Oferujemy szeroką gamę fotelików samochodowych tej marki, które przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku i o różnej masie ciała. Produkty marki Baby Safe zachwycają między innymi swoją jakością i funkcjonalnością, jednak przede wszystkim producent dba o najwyższy poziom bezpieczeństwa, co potwierdzają wyniki licznych testów zderzeniowych. Warto dodać, że każdy fotelik samochodowy Baby Safe to oprócz dbałości o bezpieczeństwo, również dbałość o prawidłowy rozwój małego kręgosłupa i komfort podróży dziecka.

Baby Safe - fotelik godny uwagi

Można powiedzieć, że każdy fotelik Baby Safe jest godny uwagi. W sklepie Dzidziuś znaleźć można m.in. prosty w montażu i niezwykle praktyczny w użytkowaniu obrotowy fotelik BabySafe Golden 360, który może być montowany zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. Jego obrotowa baza Isofix to znaczne odciążenie kręgosłupa rodzica podczas codziennych wyjazdów. Wśród oferowanych fotelików samochodowych na szczególną uwagę zasługuje również model BabySafe Akita, czyli fotelik RWF, którego jakość i bezpieczeństwo potwierdzone zostały przez Test Plus. Ciekawą opcją jest również uniwersalny w montażu fotelik Baby Safe Schnauzer, który łączy bezpieczeństwo i funkcjonalność z komfortem i wysoką trwałością. Fotelik samochodowy ten przeszedł z doskonałym wynikiem testy w niezależnym instytucie badawczym, co tylko potwierdza jego najwyższą jakość.

Fotelik samochodowy Baby Safe – Warszawa

W sklepie Dzidziuś znaleźć można foteliki Baby Safe w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do siedziby naszego sklepu w mieście Warszawa, gdzie specjaliści służą fachowym doradztwem produktowym. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z naszym katalogiem online, gdzie każdy fotelik Baby Safe jest dokładnie opisany i przedstawiony na zdjęciach. To z pewnością pomoże w wyborze modelu idealnego.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl