zadzwoń

Darmowa wysyłka

kurierska gratis

zadzwoń

Sklep Warszawa

(22) 723 90 93

zadzwoń

Sklep Otwock

(22) 779 21 60

zadzwoń

14 dni na zwrot

nietrafionych zakupów

Cena

  • od
    do

Nowość

Promocja

Producenci

Wózek bliźniaczy

Bliźniaki to przede wszystkim podwójna radość, jednak należy pamiętać również o podwójnej wyprawce, która będzie dostosowana do potrzeb rodzeństwa. Wysokiej jakości wózek bliźniaczy to podstawa, dlatego w ofercie sklepu Dzidziuś dostępne są wyłącznie najwyższej jakości, wyjątkowe wózki bliźniacze typu jeden za drugim i wózki podwójne typu jeden obok drugiego.

Podwójne szczęście? Wózek podwójny!

Rodzice spodziewający się bliźniaków mają utrudnione zadanie, jeśli chodzi o kompletowanie wyprawki. Na szczęście najlepsi producenci wózków wychodzą naprzeciw potrzebom większych rodzin i projektują wysokiej jakości wózki bliźniacze, które sprawią, że spacer z bliźniakami będzie przyjemny, a nie uciążliwy. Wózki dla bliźniąt to specjalne wózki dziecięce, które mogą występować zarówno w wersji wielofunkcyjnej, jak i jednofunkcyjnej. Gondole oraz siedziska spacerowe, które posiadają wózki dla bliźniaków mogą być ustawione obok siebie lub szeregowo. Wózek bliźniaczy typu tandem (wózek jeden za drugim) posiada siedziska lub gondole ułożone szeregowo, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca na szerokość, a różniące się temperamentem czy rytmem dobowym rodzeństwo nie przeszkadza sobie wzajemnie podczas spacerów. Wózek podwójny jeden obok drugiego to wózek, w którym siedziska lub gondole ułożone są równolegle, więc jest to wózek szerszy, ale jednocześnie krótszy niż wózek typu tandem. To natomiast doskonała opcja dla maluchów, które lubią czuć bliskość swojego rodzeństwa oraz dla rodziców, którzy chcą mieć taki sam dostęp do obu swoich pociech.

Idealny wózek bliźniaczy, czyli jaki?

Wózek dla bliźniąt powinien spełniać najwyższe standardy jakości. Jego konstrukcja powinna być lekka, ale jednocześnie na tyle stabilna, by bez problemu przewozić w niej nie jedno, a dwa szczęścia. Nie bez znaczenia jest tutaj doskonała amortyzacja wózka bliźniaczego, a także wytrzymałe koła. Niewątpliwą zaletą niektórych wózków podwójnych jest ponadto możliwość dowolnej konfiguracji siedzisk, dzięki czemu bliźnięta będą mogły podróżować razem lub niezależnie od siebie – to opcja na lata, którą docenia się wtedy, gdy nagle okazuje się niezbędna. Warto dodać, że wózek bliźniaczy niektórych producentów może być stosowany również jako wózek dla rodzeństwa – np. rok po roku. To znaczne udogodnienie dla rodziców, którzy nie muszą prowadzić dwóch osobnych środków transportu dla swoich maluchów.

Wózki dla bliźniąt – Warszawa

Sklep z wózkami Dzidziuś posiada szeroką ofertę wózków dla bliźniąt, które są nie tylko wygodne dla dzieci, ale również funkcjonalne dla rodziców. Oferujemy wózki bliźniacze czołowych producentów, w których maluchy będą czuć się bezpiecznie, a których prowadzenie nie będzie uciążliwe. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie chętnie pomożemy dobrać najlepszy wózek bliźniaczy w przystępnej cenie. Jesteśmy profesjonalistami przygotowanymi na każdą opcję. Nawet jeśli podwójne szczęście zamieni się na szczęście potrójne, będziemy w stanie profesjonalnie doradzić, ponieważ w ofercie posiadamy również godne uwagi wózki dla trojaczków.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl