zadzwoń

Darmowa wysyłka

kurierska gratis

zadzwoń

Sklep Warszawa

(22) 723 90 93

zadzwoń

Sklep Otwock

(22) 779 21 60

zadzwoń

14 dni na zwrot

nietrafionych zakupów

Producenci

Fotelik samochodowy 9-18 kg

Należący do I grupy fotelików dziecięcych fotelik samochodowy 9-18 kg przeznaczony jest dla dzieci od 9 miesiąca życia do wieku około 4 lat. Jest to czas, gdy budowa anatomiczna dziecka zmienia się bardzo intensywnie, dlatego warto znaleźć fotelik, który perfekcyjnie rośnie wraz z dzieckiem.

Fotelik samochodowy 9-18 kg – dla małego podróżnika

Fotelik samochodowy 9-18 kg należy do I grupy fotelików samochodowych i przeznaczony jest dla dzieci od 9 miesiąca życia do około 4 roku życia. Ze względu na dużą rozpiętość wiekową większość modeli tego typu fotelików samochodowych dla dzieci posiada w zestawie specjalną wkładkę redukującą, która przeznaczona jest dla młodszych dzieci. Istotna jest również regulacja wysokości pasów bezpieczeństwa oraz zagłówka – nowoczesne modele fotelików dla dzieci umożliwiają regulację pasa i zagłówka jednocześnie. Wybierając fotelik samochodowy 9-18 kg warto zapoznać się z jego oceną w testach bezpieczeństwa (np. test ADAC), a także sprawdzić, na czym polega jego ochrona boczna, tzn. jak fotelik samochodowy amortyzuje siłę uderzenia w przypadku kolizji bocznej.

Fotelik samochodowy dla dziecka - bezpieczeństwo

Najbezpieczniejszą pozycją dla dziecka podczas jazdy samochodem jest pozycja tyłem do kierunku jazdy. Na szczególną uwagę zasługują więc foteliki samochodowe RWF, czyli te foteliki samochodowe 9-18 kg, które montowane są w samochodzie tyłem do kierunku jazdy. Do ukończenia 15 miesiąca życia dziecko ma obowiązek jechać tyłem do kierunku jazdy, jednak warto wybrać taki fotelik 9-18 kg, który umożliwia przewożenie dziecka tyłem znacznie dłużej. Jadące tyłem dziecko również może podziwiać widoki za oknem, a jest znacznie mniej narażone na urazy kręgosłupa w przypadku ewentualnej kolizji. Niemal każdy fotelik samochodowy 9-18 kg wyposażony dziś jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapobiegają przesuwaniu się dziecka wewnątrz fotelika, a w trakcie kolizji chronią również biodra dziecka przed urazem.

Foteliki dziecięce – Warszawa

Zapraszamy do sklepu Dzidziuś w Warszawie, gdzie posiadamy szeroką ofertę fotelików dziecięcych przeznaczonych dla wszystkich kategorii wiekowych. Stawiamy na renomowanych producentów i najlepszą jakość, dlatego każdy nasz fotelik samochodowy 9-18 kg został starannie wyselekcjonowany i sprawdzony. Nasza kadra chętnie doradzi w wyborze fotelika samochodowego, a także zaprezentuje wszystkie jego możliwości. W ofercie posiadamy zarówno foteliki samochodowe 9-18 kg montowane za pomocą systemu ISOFIX, jak i modele, które montowane są w samochodzie za pomocą pasów bezpieczeństwa.

Jane Ikonic Jane Ikonic
Producent: Jane
1 499,00 zł
szt.
Espiro Delta Espiro Delta
Producent: ESPIRO
489,00 zł
szt.
Maxi Cosi - Pearl One i-Size Maxi Cosi - Pearl One i-Size
Producent: Maxi Cosi
1 099,00 zł
szt.
Maxi Cosi Axiss Maxi Cosi Axiss
Producent: Maxi Cosi
799,00 zł
szt.
Maxi Cosi AxissFIX Maxi Cosi AxissFIX
Producent: Maxi Cosi
1 599,00 zł
szt.
Maxi Cosi Mobi XP Maxi Cosi Mobi XP
Producent: Maxi Cosi
949,00 zł
szt.
Maxi Cosi Pearl Maxi Cosi Pearl
Producent: Maxi Cosi
1 349,00 zł
szt.
Maxi Cosi Pearl Smart i-Size Maxi Cosi Pearl Smart i-Size
Producent: Maxi Cosi
899,00 zł
szt.
Maxi Cosi Priori SPS Maxi Cosi Priori SPS
Producent: Maxi Cosi
399,00 zł
szt.
Maxi Cosi Rubi XP Maxi Cosi Rubi XP
Producent: Maxi Cosi
649,00 zł
szt.
Maxi Cosi Tobi Maxi Cosi Tobi
Producent: Maxi Cosi
749,00 zł
szt.
Maxi Cosi TobiFix Maxi Cosi TobiFix
899,00 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl