zadzwoń

Darmowa wysyłka

na terenie kraju

zadzwoń

Sklep Warszawa

(22) 723 90 93

zadzwoń

Sklep Otwock

(22) 779 21 60

zadzwoń

14 dni na zwrot

nietrafionych zakupów

Baza Maxi Cosi FamilyFix 3 Baza Maxi Cosi FamilyFix 3
Producent: Maxi Cosi
999,00 zł
szt.
Maxi Cosi - Citi Maxi Cosi - Citi
Producent: Maxi Cosi
509,00 zł
szt.
  • nowość
Maxi Cosi Coral Maxi Cosi Coral
Producent: Maxi Cosi
1 299,00 zł
szt.
Maxi Cosi CabrioFix Maxi Cosi CabrioFix
Producent: Maxi Cosi
549,00 zł
szt.
Maxi Cosi Pebble Pro Maxi Cosi Pebble Pro
Producent: Maxi Cosi
1 059,00 zł
szt.
Maxi Cosi Rock Maxi Cosi Rock
Producent: Maxi Cosi
859,00 zł
szt.

Fotelik samochodowy 0-13 kg

Kompletując wyprawkę dla noworodka nie można zapomnieć o foteliku samochodowym, który jest niezbędny do przewożenia dzieci w samochodzie. Fotelik samochodowy 0-13 kg nie tylko umożliwia bezpieczną podróż samochodową z noworodkiem, ale również bardzo często posiada możliwość wpięcia w stelaż wózka.

Fotelik samochodowy 0-13 kg – od pierwszych dni życia

Fotelik samochodowy 0-13 kg będzie służyć dziecku od narodzin do około 15 miesiąca życia, jednak należy mieć na uwadze, że długość użytkowania zależy przede wszystkim od wzrostu i wagi malucha. Fotelik samochodowy dla noworodka montowany jest tyłem do kierunku jazdy w pozycji półleżącej, co jest najbezpieczniejsze dla małego dziecka, ponieważ podczas ewentualnej kolizji drogowej siły oddziałujące na słaby kręgosłup i szyję dziecka są mniejsze. Wyglądem foteliki 0-13 kg przypominają nieco kołyskę lub nosidełko i często pełnią również tego typu funkcję. Niektóre z tego typu fotelików dla noworodków mogą być ponadto wpinane w stelaż wózków wielofunkcyjnych.

Fotelik samochodowy dla noworodka

Zastanawiając się, jaki fotelik samochodowy należy wybrać, warto zwrócić uwagę na sposób jego montażu. W sprzedaży dostępne są foteliki samochodowe montowane za pomocą pasu samochodowego lub specjalnego systemu ISOFIX, który uważany jest za szczególnie bezpieczny (eliminowana jest tu możliwość nieprawidłowej instalacji fotelika, co może zdarzyć się niewprawionej osobie przy montażu za pomocą pasów bezpieczeństwa). Przewożenie dzieci w samochodzie powinno być przede wszystkim bezpieczne, dlatego wybierając fotelik samochodowy 0-13 kg warto zwrócić uwagę również na ocenę, jaką otrzymał on w testach zderzeniowych, np. teście ADAC. Istotne są również innego rodzaju atesty i certyfikaty, które potwierdzają, że przewożenie dzieci będzie bezpieczne – np. zgodność z normą i-Size.

Foteliki samochodowe dla niemowląt – Warszawa

W sklepie Dzidziuś posiadamy szeroką ofertę fotelików dziecięcych. Starannie selekcjonujemy asortyment, który trafia do sprzedaży. Stawiamy na maksymalne bezpieczeństwo oferowanych fotelików samochodowych, a także ich wygodę oraz praktyczność. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie nasi specjaliści pomogą wybrać najlepszy fotelik samochodowy 0-13 kg, a także pokażą, jak prawidłowo zamontować go w samochodzie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl